Rozdrabniacz rotacyjny do odpadów pianki tapicerskiej RR500 (młynek, śrutownik)

Urządzenie do rozdrabniania odpadów pianki poliuretanowej, wyposażone jest w lej zasypowy z podajnikiem do pianki oraz głowicę posiadającą 12 ostrzy tnących wykonanych z wysokiej, jakości stali hartowanej oraz wymienne sito pozwalające uzyskać odpowiednią granulację. W rozdrabniaczu rotacyjnym zabudowana jest również dmuchawa transportująca rozdrobniony materiał. Rotor jest zamontowany na oddzielnym ułożyskowanym wale.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji oraz bezpośredniej dystrybucji młynków i maszyn do cięcia, mielenia gąbki oraz i przetwarzania pozostałych tworzyw sztucznych jesteśmy w stanie zaproponować najwyższą jakość i najbardziej konkurencyjne ceny.

Maszyny do cięcia pianki poliuretanowej gąbki tapicerskiej

Firma Wykromet specjalizuje się w produkcji maszyn do cięcia pianki poliuretanowej oraz obróbki gąbki tapicerskiej. W naszej ofercie znajdują się:

  • piły pionowe, poziome, konturowe,
  • młynki,
  • frytkarki,
  • rozdrabniacze rotacyjne,
  • urządzenia do formatowania tworzyw sztucznych.

Na szczególną uwagę zasługują urządzenia CNC do cięcia taśmowego, elastycznych, półtwardych i twardych pianek wykonanych z polipropylenu, polietylenu i poliuretanu. Maszyny są wyposażone w specjalnie zaprojektowane do nich oprogramowanie oraz panele sterownicze. Dzięki nim możliwe jest szybkie przetwarzanie plików z programów CAD, skuteczne zarządzanie schematami cięcia i kształtów wykrojów oraz generowanie informacji o historii wykonanych procesów na potrzeby diagnostyczno-analityczne.

Nasze automatyczne obrabiarki wykonujemy w standardzie oraz według indywidualnego zamówienia zgodnie z dostarczoną i uzgodnioną specyfikacją techniczną.

Podstawowe parametry urządzenia (
Rozdrabniacz rotacyjny):

Średnica głowicy tnącej 500 mm
Wydajność ok. 100-300 kg na godzinę w zależności od ciężaru właściwego odpadów
Łączna moc urządzenia 24 kW

Każde urządzenie może być wykonane na indywidualne zamówienie.  Parametry maszyny możemy dostosować do potrzeb klienta.