Piła taśmowa automatyczna

Przedstawiamy jedną z najpopularniejszych i najbardziej praktycznych maszyn CNC znajdujących się w naszej ofercie- a jest nią piła pozioma automatyczna zwana również jako konturówka.

Urządzenie służy do cięcia i rozkroju bloków z pianek poliuretanowych, polietylowych i wełny mineralnej. Maksymalny rozmiar każdego bloku wyciętego z tej maszyny to 1300 mm x 1300 mm x 2000 mm, przez co znajduje ona zastosowanie w branży zarówno tapicerskiej, meblarskiej, budowlanej, samochodowej, medycznej, jak i wszelkich innych wymagających precyzyjnych cięć materiału.

To, co wyróżnia tę maszynę na tle innych to fakt, że jest ona w stanie dzięki obrotowemu, ostrzu dostosować cięcie do nawet najbardziej niestandardowych kształtów. Automatyczny stół obrotowy, który stanowi główną część urządzenia, pozwala na uformowanie brył idealnie dostosowanych do danego projektu. Co więcej, piła samodzielnie przesuwa poszczególne elementy przeznaczone do cięcia, tak aby produkt był odpowiednio docięty z każdej strony.

Maszyna jest sterowana z kolorowego, dotykowego pulpitu LCD, co wpływa znacząco na komfort użytkowania i łatwość w obsłudze. Na uwagę zasługuje także prosta forma wgrywania szablonów kształtów - poprzez wczytanie rysunku technicznego w programie CAD, a także możliwość zarządzania schematami cięcia oraz wykonywanie symulacji rozkrojów. Dodatkowo program pozwala na wygenerowanie  statystyk o historii wykonanych procesów.

Piła taśmowa automatyczna - czym się charakteryzuje ?

Konstrukcja automatycznej piły taśmowej jest solidna, metalowa i gwarantuje długotrwałe i bezusterkowe użytkowanie. Wszystkie komponenty urządzenia objęte są 24-miesięczną gwarancją. Oferujemy także usługę serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Każde urządzenie do obróbki pianki możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje oczekiwania, a my dostosujemy dowolną maszynę do warunków Twojego przedsiębiorstwa!

Podstawowe parametry urządzenia: (Piła taśmowa automatyczna)

Długość cięcia 2600 mm
Szerokość cięcia 1400 mm
Wysokość cięcia 1300 mm

Każde urządzenie może być wykonane na indywidualne zamówienie.  Parametry maszyny możemy dostosować do potrzeb klienta.