Piła pionowa automatyczna CNC

Piła pionowa do cięcia pianki półautomatyczna

W poniższej ofercie przedstawiamy zaprojektowaną przez naszych konstruktorów półautomatyczną maszynę do cięcia pianki poliuretanowej, polietylowej i polipropylenowej.

Piła pionowa półautomatyczna jest nowoczesną maszyną i służy do cięcia pianki poliuretanowej o gęstości 15-120 kg/m3 na dowolnie wybrany wymiar, mieszczący się w maksymalnym przedziale 1300 mm x1300 mm x2400 mm. Piła jest prosta w obsłudze i sterowana przy pomocy manualnych pokręteł, na których ustalamy dany rozmiar oczekiwanych arkuszy pianki. Jest także wyposażona w pulpit LCD, który pokazuje wcześniej ustawiony pokrętłami wymiar cięcia.

Urządzenie działa w oparciu o dwie przesuwne ręcznie burty i ruchome ramię piły poruszające się na prowadnicach liniowych, przez co piła może wykonać precyzyjne cięcia w oparciu o zadany wymiar. Całość napędzana jest przy pomocy wysokiej jakości silników SERVO, które gwarantują maksymalną wydajność pracy. Natomiast samo cięcie jest realizowane przy pomocy noża taśmowego o wysokiej wytrzymałości.

Wykorzystanie piły pionowej do cięcia pianki

Zainstalowane oprogramowanie piły pozwala na pracę półautomatyczną i pracę ręczną. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w firmach, które będą wykorzystywały maszynę do wielu różnych celów, czy też do przygotowania kilku różnych produktów. Ponadto, w trybie ręcznym możemy sterować każdą osią noży niezależnie- co znajdzie zastosowanie szczególnie w przypadku nieszablonowych kształtów cięcia.

Konstrukcja urządzenia jest solidna, metalowa i gwarantuje długotrwałe i bezusterkowe użytkowanie. Wszystkie komponenty urządzenia objęte są 24 miesięczną gwarancją. Oferujemy także usługę serwisu- gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Każde urządzenie możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje oczekiwania, a my dostosujemy dowolną maszynę do warunków Twojego przedsiębiorstwa!

Podstawowe parametry urządzenia (Piła pionowa do cięcia pianki):

Dł. 4100 mm
Szer. 4700 mm
Wys. 3100 mm
Max. Dł. obrabianego materiału 2400 mm
Max. Szer. obrabianego materiału 1300 mm
Max. Wys. obrabianego materiału 1300 mm
Szer. cięcia w lewo od noża 1300 mm
Szer. cięcia w prawo od noża 2050 mm
Moc zainstalowana 3,6 kW
Zasilanie 400V 50 Hz

Każde urządzenie może być wykonane na indywidualne zamówienie.  Parametry maszyny możemy dostosować do potrzeb klienta.